FC OPIR LWÓW
LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZOWIECKI

.:::REGULAMIN TURNIEJU KUJAWY CUP ROCZNIK 2000:::.

1. Mecze eliminacyjne:
1.1. Zespoły biorące udział w turnieju Kujawy Cup 2014 zostały podzielone w drodze losowania na 2 grupy (A, B) po 6 zespołów w każdym. W każdej z grup mecze rozgrywane będą w  systemie „każdy z każdym”;
1.2. Po zakończeniu meczy eliminacyjnych zespół zajmujący pierwsze miejsce w grupie A zmierzy się w półfinale z zespołem z drugiego miejsca w grupie B, natomiast drugi zespół z grupy A i pierwszy zespół z grupy B stworzą drugą parę półfinałową. Pozostałe zespoły walczyć będą o kolejne miejsca w turnieju, a rywalem każdego z nich będzie równoległy zespół z drugiej grupy (trzecie miejsca w grupie – o miejsca V-VI, czwarte – VI-VIII, piąte  –  IX-X i szóste XI-XII);
2. Za zwycięstwo przyznaje się 3 punkty, za remis 1 punkt, za przegraną 0 punktów;
3. O kolejności w tabeli decydują:
Liczba zdobytych punktów;
Bezpośredni pojedynek;
Lepszy stosunek bramek, w przypadku takiego samego stosunku bierzemy pod uwagę ilość bramek strzelonych;
Mała tabela pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
Rzuty karne (po 3 rzuty karne);
4. Drużyny mogą składać się z maksymalnie 20 zawodników;
5. Podczas zawodów na boisku przebywać może 10 zawodników z pola + bramkarz;
6. Mecze rozegrane zostaną na boisku pełnowymiarowym w miejscowości Smólnik.
7. Turniej rozgrywany piłką rozmiar 5;
8. Auty, rzuty wolne, rzuty rożne, rzuty karne, wznowienie gry przez bramkarza, zmiany wykonujemy zgodnie z normami PZPN obowiązującymi w kategorii trampkarz;
9. Za niesportowe zachowanie sędzia ma prawo ukarać zawodnika żółtą lub czerwoną kartką.  Zawodnik, który otrzyma czerwoną kartkę musi opuścić boisko, może jednak wystąpić w kolejnym meczu;
10. Czas trwania jednego spotkania 2 x 15 minut (przerwa tylko na zmianę stron);
11. W sprawach nieobjętych regulaminem decyzja należy do organizatora oraz sędziego i jest ona ostateczna.