Lider Włocławek

Idź do spisu treści

Menu główne

2004

Turniej Kujawy CUP > 2014 > Harmonogramy, regulaminy oraz grupy

ROCZNIK 2004 

.:::PODZIAŁ NA GRUPY ELIMINACYJNE:::.
GRUPA "A"

PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU II
ZAWISZA BYDGOSZCZ
BORUTA ZGIERZ
DIAMENT ZDUŃSKA WOLA
NIELBA WĄGROWIEC
SSM WISŁA PŁOCK
DWUNASTKA WŁOCŁAWEK


GRUPA "B"

PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU I
GKS BARUCHOWO
UKS 11 INOWROCŁAW
MAZUR GOSTYNIN
UŁANI GRUDZIĄDZ
UKS AKADEMIA PIŁKI OSTRÓW WLKP.
TOP 54 BIAŁA PODLASKA

.:::REGULAMIN TURNIEJU KUJAWY CUP ROCZNIK 2003:::.


1. Mecze eliminacyjne:
1.1. Faza I -  zespoły biorące udział w turnieju zostają podzielone na dwie grupy, składające się z 7 zespołów i rozgrywają mecze w swojej grupie systemem „każdy z każdym”. Mecze w obu grupach rozgrywane będą równolegle na dwóch boiskach.
1.2. Faza II – zespoły, które zajmą w swoich grupach miejsca 1 i 2 grają  między sobą mecze półfinałowe systemem „na krzyż” tj. o 1A – 2B, 1B – 2A.
1.3. Drużyny, które zajęły miejsca od 3 do 7 w grupie A grają mecze o miejsca z drużynami, które zajęły te same miejsca w grupie B.
2. Za zwycięstwo przyznaje się 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt.
3. O kolejności w tabeli decydują:

  • Liczba zdobytych punktów

  • Bezpośredni pojedynek

  • Lepszy stosunek bramek

  • Większa ilość strzelonych bramek

  • Mała tabela pomiędzy zainteresowanymi drużynami

  • Rzuty karne (po 3 rzuty karne)

4. W fazie II w przypadku remisu decyduje seria 3 rzutów karnych. Jeżeli nie przyniesie ona rozstrzygnięcia karne wykonywane są na przemian do wyłonienia zwycięzcy.
5. Przepisy gry:
Mecze rozgrywane są po 7 zawodników (6 + bramkarz) na boisku o wymiarach 57m x 28m (wymiary boiska typu „orlik”), bramki o wymiarach 2m x 5m, bramkarz wprowadza piłkę do gry w sposób dowolny – przy czym piłka nie może przekroczyć linii środkowej boiska, liczba zmian bez limitu na zasadzie hokejowej, auty wykonywane są nogą - przy czym piłka musi utrzymać stały kontakt z nawierzchnią, odległość muru przy rzucie wolnym 5m, za niesportowe zachowanie sędzia ma prawo ukarać zawodnika karą minutową (maksymalnie 2minuty), czas trwania jednego meczu 2 x 12 minut.
6. W sprawach nieobjętych regulaminem decyzja należy do organizatora turnieju.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego