Lider Włocławek

Idź do spisu treści

Menu główne

Harmonogram

Turniej KAR-POL CUP > IX edycja turnieju - marzec 2015

HARMONOGRAM ROZGRYWEK
LIDER Kar-Pol CUP 2015


Czwartek - Boiska 1 i 2 ze sztuczną nawierzchnią OSiR
1. A A 12.00-12.36 CALISIA UKS LIDER
2. B B 12.00-12.36 MKS BŁĘKITNI WKS ZAWISZA
3. A C 12.38-13.14 SMS CRACOVIA
4. B D 12.38-13.14 KORONA KADRA K-PZPN
5. A E 13.16-13.52 NIELBA ROZWÓJ
6. B F 13.16-13.52 POLONIA KARPATY II
7. A A 13.54-14.30 JAGIELLONIA FK LIEPAJA
8. B B 13.54-14.30 ODRA TOP 54
9. A C 14.32-15.08 UKP MOTOR
10. B D 14.32-15.08 SALOS KARPATY
11. A E 15.10-15.46 MIEDŹ FC OPIR
12. B F 15.10-15.46 AP 21 SANDECJA
13. A A 15.48-16.24 UKS LIDER FK LIJEPAJA
14. B B 15.48-16.24 WKS ZAWISZA TOP 54
15. A C 16.26-17.02 CRACOVIA MOTOR 16. B D
16.26-17.02 KADRA K-PZPN KARPATY I 17. A E
17.04-17.40 ROZWÓJ FC OPIR
18. B F 17.04-17.40 SANDECJA KARPATY II
19. A A 17.42-18.18 CALISIA JAGIELLONIA
20. B B 17.42-18.18 ODRA MKS BŁĘKITNI
21. A C 18.20-18.56 SMS UKP
22. B D 18.20-18.56 SALOS KORONA
23. A E 18.58-19.30 MIEDŹ NIELBA
24. B F 18.58-19.30 AP 21 POLONIA
25. A A 19.32-20.08 CALISIA FK LIJEPAJA
26. B B 19.32-20.08 MKS BŁĘKITNI TOP 54
27. A C 20.10-20.46 SMS MOTOR
28. B D 20.10-20.46 KORONA KARPATY
29. A E 20.48-21.24 NIELBA FC OPIR
30. B F 20.48-21.24 POLONIA SANDECJA

Piątek
 Boiska 1 i 2 ze sztuczną nawierzchnią OSiR
31. A A 8.00 - 8.36 UKS LIDER JAGIELLONIA
32. B B 8.00 - 8.36 ODRA WKS ZAWISZA
33. A C 8.38 - 9.14 CRACOVIA UKP
34. B D 8.38 - 9.14 SALOS KADRA K-PZPN
35. A E 9.16 - 9.52 MIEDŹ ROZWÓJ
36. B F 9.16 - 9.52 AP 21 KARPATY II
37. A P1 10.20-10.56 1P1 6P1
38. B P3 10.20-10.56 1P3 6P3
39. A P2 10.58-11.34 1P2 6P2
40. B P4 10.58-11.34 1P4 6P4
41. A P1 11.36-12.12 2P1 5P1
42. B P3 11.36-12.12 2P3 5P3
43. A P2 12.14-12.50 2P2 5P2
44. B P4 12.14-12.50 2P4 5P4
45. A P1 12.52-13.28 3P1 4P1
46. B P3 12.52-13.28 3P3 4P3
47. A P2 13.30-14.06 3P2 4P2
48. B P4 13.30-14.06 3P4 4P4
49. A P1 14.08-14.44 1P1 2P1
50. B P3 14.08-14.44 1P3 2P3
51. A P2 14.46-15.18 1P2 2P2
52. B P4 14.46-15.18 1P4 2P4
53. A P1 15.20-15.56 3P1 5P1
54. B P3 15.20-15.56 3P3 5P3
55. A P2 15.58-16.34 3P2 5P2
56. B P4 15.58-16.34 3P4 5P4
57. A P1 16.36-17.12 4P1 6P1
58. B P3 16.36-17.12 4P3 6P3
59. A P2 17.14-17.50 4P2 6P2
60. B P4 17.14-17.50 4P4 6P4
61. A P1 17.52-18.28 1P1 3P1
62. B P3 17.52-18.28 1P3 3P3
63. A P2 18.30-19.06 1P2 3P2
64. B P4 18.30-19.06 1P4 3P4


Sobota
Boiska 1 i 2 ze sztuczną nawierzchnią OSiR
65. A P1 8.00-8.36 2P1 6P1
66. B P3 8.00-8.36 2P3 6P3
67. A P2 8.38-9.14 2P2 6P2
68. B P4 8.38-9.14 2P4 6P4
69. A P1 9.16-9.52 4P1 5P1
70. B P3 9.16-9.52 4P3 5P3
71. A P2 9.54-10.30 4P2 5P2
72. B P4 9.54-10.30 4P4 5P4
73. A P1 10.32-11.08 2P1 3P1
74. B P3 10.32-11.08 2P3 3P3
75. A P2 11.10-11.46 2P2 3P2
76. B P4 11.10-11.46 2P4 3P4
77. A P1 11.48-12.24 1P1 4P1
78. B P3 11.48-12.24 1P3 4P3
79. A P2 12.26-13.02 1P2 4P2
80. B P4 12.26-13.02 1P4 4P4
81. A P1 13.04-13.40 5P1 6P1
82. B P3 13.04-13.40 5P3 6P3
83. A P2 13.42-14.18 5P2 6P2
84. B P4 13.42-14.18 5P4 6P4
85. A P1 14.20-14.56 2P1 4P1
86. B P3 14.20-14.56 2P3 4P3
87. A P2 14.58-15.34 2P2 4P2
88. B P4 14.58-15.34 2P4 4P4
89. A P1 15.36-16.12 1P1 5P1
90. B P3 15.36-16.12 1P3 5P3
91. A P2 16.14-16.50 1P2 5P2
92. B P4 16.14-16.50 1P4 5P4
93. A P2 16.52-17.28 3P1 6P1
94. B P3 16.52-17.28 3P3 6P3
95. A P1 17.30-18.06 3P2 6P2
96. B P4 17.30-18.06 3P4 6P4
97. A 18.30-18.36 6P3 5P4
98. B 18.30-18.36 5P3 6P4
99. A 18.38-19.14 4P3 3P4
100. B 18.38-19.14 3P3 4P4

Niedziela
 Boiska 1 i 2 ze sztuczną nawierzchnią OSiR
101. A 8.00-8.36 6P1 5P2
102. B 8.00-8.36 5P1 6P2
103. A 8.38-9.14 1P3 2P4
104. B 8.38-9.14 2P3 1P4
105. A 9.16-9.52 4P1 3P2
106. B 9.16-9.52 3P1 4P2
107. A 9.54-10.30 1P1 2P2
108. B 9.54-10.30 2P1 1P2
109. A 10.32-11.08 Mecz o 23 miejsce
110. B 10.32-11.08 Mecz o 21 miejsce
111. A 11.10-11.46 Mecz o 19 miejsce
112. B 11.10-11.46 Mecz o 17 miejsce
113. A 11.48-12.24 Mecz o 15 miejsce
114. B 11.48-12.24 Mecz o 13 miejsce
115. A 12.26-13.02 Mecz o 11 miejsce
116. B 12.26-13.02 Mecz o 9 miejsce
117. A 13.04-13.40 Mecz o 7 miejsce
118. B 13.04-13.40 Mecz o 5 miejsce

Niedziela - Stadion OSiR przy Leśnej
119 - mecz o 3. miejsce 12.30-13.15
120 - mecz o 1. miejsce 13.30-14.15








Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego