Lider Włocławek

Idź do spisu treści

Menu główne

I turniej - 19-21.06.2014

Turniej Kujawy CUP > 2014



I Międzynarodowy Turniej Kujawy CUP 2014
to rozgrywki 120 drużyn w kategoriach wiekowych od U8 do U15 z Polski i zagranicy
Łącznie to blisko
ponad 2000 zawodników.

poniżej lista zgłoszonych drużyn
w poszczególnych kategoriach wiekowych
z podziałem na miejsce rozgrywki

WYNIKI PO PIERWSZYM DNIU ROZGRYWEK DOSTĘPNE NA:

 
 

LISTA AKUTALNA* stan na 15.06.2014


 

Rocznik 1999
Włocławek OSiR


AP Santos Gdańsk
GRANAT Skarżysko Kamienna
GMLKS Orzeł Służewo
IMPULS Kamieniec Podolski Ukraina
ŁKS Łódź
MUKS PELIKAN Łowicz
MOSiR Bielsk Podlaski
MKS CZARNI Pruszcz Gdański
TOP 54 Biała Podlaska
UKS BRUDNO Warszawa
MOSiR Mińsk Mazowiecki
GWIAZDA Bydgoszcz
UKS LIDER Włocławek
ORZEŁ Łódź

Rocznik 2006
Włocławek- Orlik przy Zespole Szkół Elektrycznych


DRUKARZ Warszawa
12 Włocławek
SSM WISŁA Płock
SALOS Szczecin
TALENT Targówek 1
TALENT Targówek 2
MGUKS POGOŃ Zduńska Wola
DAP Rypin
UKS Lider Wlocławek
FOOTBALL ACADEMY Płock

Rocznik 2000
Smólnik


SPARTAK Iwano Frankivsk /Ukraine/
TOP 54 Biała Podlaska
SSM WISŁA Płock
NIELBA Wągrowiec
MOSiR Mińsk Mazowiecki
TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki
LECHIA 1923 Tomaszów Mazowiecki
MUKS PELIKAN Łowicz
UKS LIDER Włocławek
FC OPIER Lwów /Ukraine/
FINISH PARKET DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie
WKRA Żuromin

Rocznik 2001

Kowal


NIELBA Wągrowiec
UKS 11 Inowrocław
WKS GWARDIA Warszawa
POLONIA Warszawa
FC LOKOMOTIVE Lwów /Ukraine/
MKS BŁĘKITNI Wronki
PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU Płońsk
BAŁTYK Gdynia
BUKOVYNA Czerniowce /Ukraine/
AP Sochaczew
ZNICZ Pruszków
MKS  HURAGAN Morąg
UKS LIDER Włocławek
MKS MŁAWIANKA Mława


Rocznik 2002
Lubanie


12 Włocławek
LTP Lubanie
SMS Łódź
MOSIR Jastrzębie Zdrój
MOSIR Jastrzębie Zdrój II
FC LOKOMOTIVE Lwów /Ukraine/

UKS Lipno
UKS I Aleksandrów Kujawski
UKS LIDER Włocławek
WŁÓKNIARZ Zgierz
AMATOR Maszewo
GSZS EUROSTYL Rybno


Rocznik2003
Choceń


SALOS Szczecin
LKS ORZEŁ Piątkowisko
FC LOKOMOTIVE Lwów /Ukraine/
SSM WISŁA Płock
SMS Łódź
PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU Płońsk
PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU II Płońsk
MKS BŁĘKITNI Wronki
ERBUD JUVENTUS Toruń
BUKOVYNA Czerniowce /Ukraine/
12 Włocławek
UKS LIDER Włocławek
UNIA Choceń
KUJAWIAK Kowal
UKS 11 Inowrocław
MIESZKO Gniezno


Rocznik 2004
Baruchowo


UKS 11 Inowrocław
GKS Baruchowo
TOP 54 Biala Podlaska
PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU Płońsk
NIELBA Wągrowiec
SSM WISŁA Płock
ZAWISZA Bydgoszcz
UKS AKADEMIA PIŁKI Ostrów Wielkopolski
PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU II Płońsk
12 Włocławek
BORUTA Zgierz
MAZUR Gostynin
UŁANI Grudziądz
DIAMENT Zduńska Wola

Rocznik 2005
Kruszyn


OLIMPIA Grudziądz
OLIMPIA Grudziądz II
UKS LIDER Włocławek
UKS LIDER Włocławek II
WKS GWARDIA Warszawa
SSM WISŁA Płock
ZAWISZA Bydgoszcz
UKS DRAGON Warszawa
KS KRÓLEWSCY Płock
DAP Rypin
UKS ORŁY Zielonka
12 Włocławek
FOOTBALL ACADEMY MEZAR Nakło
MKS Łochowo

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego