Lider Włocławek

Idź do spisu treści

Menu główne

Informacje bieżące

ANWIL dla Włocławka > "z Liderem gram fair play" 2014/2015

    

05.02.2015
Cykliczne zebranie trenerów UKS Lider Włocławek


W dniu
wczorajszym w godzinach popołudniowych odbyło się kolejne zebranie trenerów. Zebrania są cykliczne i dotyczą przede wszystkim spraw bieżących. Dzisiejsze było również okazją do przedstawienia i dyskusji nad założeniami szkoleniowymi na rundę wiosenną. Opracowano cele rundy, stawiając sobie najwyższe cele. Podczas tego spotkania trenerzy uczestniczyli w kolejnym szkoleniu z pedagogiem w ramach programu "Z Liderem gram fair play". Trenerzy utrwalali sobie zasadę fair play, którą należy zaszczepiac w zawodnikach i wprowadzać do życia nie tylko na boisku ale również poza nim.  04.02.2015
Konferencja nt. programu Z Liderem gram fair play


W dniu dzisiejszym o godz. 9.30 została zorganizowana konferencja dotycząca turnieju Lider Kar-Pol Cup oraz realizacji i postępów programu Z Liderem gram fair play. Gosciem specjalnym była Prezes Fundacji ANWIL dla Włocławka, Pani Małgorzata Kosińska. To dzięki tej Fundacji i wygranemu grantowi klub podnosi umiejętnosci swoich wychowanków oraz kwalifikacje trenerów. Przedstawiono szczegóły programu oraz etapy jego realizacji.

Link do konferencji poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=7plwcj8HCzk


03.02.2015
Kolejne zajęcia w ramach porogamu "z Liderem gram fair play"


W ramach realizowanego projektu z Liderem gram fair play, odbywają się zajęcia sportowe oraz z pedagogiem. Własnie dzis we wtorek 3 lutego odbyły się kolejne zajęcia z pedagogiem. Chłopcy rozwiązywali ciekawe zadania oraz prowadzili dyskusje nt. roli zasady fair play w życiu. Wspólnie z panią Pedagog Jolantą Stasinowską tworzyli Kodeks Zachowania na Boisku.
23.12.2014
Niespodziewany
gość podczas treningu roczników 2002 i 2005

19.12.2014 o godz. 17.30 podczas treningu zawodników rocznika 2002 odwiedził mikołaj, który przyniósł dzieciom paczki świąteczne, zakupione w ramach realizowanego projektu "Z Liderem gram fair play" współfinansowane ze środków Fundacji "ANWIL dla Włocławka". Taką samą niespodziankę miał 23.12.2014 rocznik 2005. fotorelacja z obu wizyt w galerii zakładki "Z Liderem gram fair play"24.11.2014
Zajęcia z pedagogiem

Teoretyczne zajęcia prowadzone są w ramach projektu przez doswiadczoną Panią pedagog, która przybliża młodym zawodnikom jak ważna w życiu jest zasada fair play. Chłopcy muszą sobie uswiadomić, że wspomniana zasada nie tylko dotyczy sportu, ale przenosi się na płaszczyzny sportu. Pani pedagog w formie zabawy przekazuje chłopcom ważne dla nich informacje, które pozwolą im razem z talentem i odpowiednim szkoleniem osiągnąć zwycięstwo. Zaproponowane zajęcia zostały przyjęte ze sporym entuzjazem i zadowoleniem chłopców.
W podobnym tonie odbywają się zajęcia teoretyczne trenerów. Podczas zajęc szczególną uwagę zwrócono na to, iż organizatorzy sportu powinni zatem uswiadomić sobie, że sport dzieci i młodzieży to płaszczyzna do urzeczywistnienia potrzeb, a nie podporządkowywał dzieci i młodzież potrzebom sportu.

Wkrótce fotorealacja z zajęć.


17.11.2014
Pierwsze zajęcia sportowe

W ramach projektu grupa 2002 odbyła dzis swój pierwszy trening. Szkolenie odbyło się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samochodowych. Grupa z rocznika 2005 swoje treningi odbywa natomiast w sali gimanstycznej Zespołu Szkół Katolickich oraz Zespołu Szkół Budowlanych.


14
.11.2014
Ruszamy pełną parą :)

Miło nam poinformować, że rekrutacja do projektu została zakończona i przebiegła sprawnie oraz szybko. Mamy komplet dzieci, które dzięki wsparciu Fundacji "ANWIL dla Włocławka" będą odbywały zajęcia sportowe oraz z pedagogiem. Dwie grupy po 25 dzieci na rocznik 2002 i 2005. Do projektu zakwalifikowano również 10 trenerów , sposród których 2 przeprowadzi wspomniane wyżej zajęcia sportowe. Są to: Rafał Bobrowski trener rocznika 2002 i Tomasz Lipkowski trener rocznika 2005


03
.11.2014
Rekrutacja do projektu "Z Liderem gram Fair Play"

Wsród członków UKS Lider Włocławek trwa nabór - rekrutacja do programu "Z Liderem gram Fair Play". Program skierowany jest do chłopców z roczników 2002 i 2005. Z każdego rocznika po 25 osób. Do projektu rekrutację przechodzą również nasi trenerzy. Dziesięciu szkoleniowców odbędzie zajecia z pedagogiem, natomiast dwóch z nich będzie prowadzić zajęcia sportowego z zawodnikami z ww roczników.
28.10.2014
Konkurs grantowy Fundacji Anwil dla Włocławka - program "Z Liderem gram fair play" został doceniony :)


Fundacja "ANWIL dla Włocławka" doceniła nasz program "Z Liderem gram fair play". Zostalismy beneficjentem I edycji konkursu grantowego tej fundacji. W poniedziałek 27 października Prezes Piotr Kwiatkowski oraz Koordynator projektu Ewelina Brodzińska odebrali certyfikat beneficjenta.
Głównym celem projektu jest przeprowadzenie zajęć z pedagogiem, który umiejętnie przekaże i zaszczepi zasady fair play w grupie 50 chłopców z UKS Lider Włocławek, oraz przeprowadzenie zajęć z pedagogiem w grupie 10 trenerów UKS Lider Włocławek /dwóch sposród nich poprowadzi zajęcia w danej grupie wiekowej), którzy dzięki zajęciom pozyskają nowe spojrzenie na pracę z młodzieżą oraz konsekwentnie pogłębiać w nich będą wypracowane podczas zajęć z pedagogiem zasady fair play.              

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego