Lider Włocławek

Idź do spisu treści

Menu główne

VIII turniej - marzec 2014

Turniej KAR-POL CUP > VIII edycja turnieju - marzec 2014

Po raz 8 sponsorem tytularnym zawodów jest firma Kar-Pol. Patronat honorowy nad turniejem objęli: senator Andrzej Person, Piotr Całbecki, marszałek województwa, Andrzej Pałucki, prezydent Włocławka,
wiceprezes PZPN Eugeniusz Nowak. Patronat medialny tradycyjnie sprawują: Gazeta Pomorska i www.mmwloclawek.pl.  VIII turniej Lider Kar-pol  to kolejny sukces organizacyjny UKS Lider Włocławek. Wszyscy uczestnicy imprezy podkreślali bardzo dobrą organizację . Od przyszłego roku zmieniamy kategorię wiekową, będzie to rocznik 2001. Już w czerwcu zapraszamy na turniej Kujawy CUP 2014, w którym planujmy udział ponad 2000 zawodników z całej Polski.

Czwartek 13.03.

A/grupa A, B, C

1.11.45-3.Lider II Włocławek x 4.Górnik Łęczna/B  1:1

2.12.30-1.Parasol Wrocław x 2.TOP 54 Biała P./C 1:0

3.13.15-2.MOSP Białystok x 4.UKS Białe Orły W-wa/A 0:1

4.14.00-1. MOSiR Jastrzębie x 2.Hetman Białystok/B 2:0

5.14.45-1.APN Tychy x 2.MOSP Białystok/A  2:0

6.15.30-2.TOP 54 Biała Podlaska x 3.UKS Lider/C 0:1

7.16.15-1.APN Tychy x 3.LOSSM Ostrowiec Ś./A 1:1

8.17.00-1.MOSiR Jastrzębie x 3.Lider II Włocławek /B 3:0

9.17.45-1.Parasol Wrocław x 3.UKS Lider Włocławek/C 0:0

10.18.30-3.LOSSM Ostrowiec Ś.x 4.UKS Białe Orły W./A 0:3

11.19.15-2.Hetman Białystok x 4.Górnik Łęczna/B 0:0


B/grupa D, E, F

1. 11.45-2.K-P ZPN Bydgoszcz x 3.Nielba Wągrowiec/F 0:1

2.12.30-2.Spartak Iwanow F. x 3.GKS Bełchatów/E 0:8

3.13.15-3.Widzew Łódź x 4.Błękitni Wronki/D 1:0

4.14.00-1.Zagłębie Sosnowiec x 4.KKS Orzeł Ś./D 0:0

5.14.45-3.GKS Bełchatów x 4.Sandecja Nowy Sącz/E 2:0

6.15.30-3.Nielba Wągrowiec x 4.OKS 1945 Stomil O./F 1:1

7.16.15-1.Zagłębie Sosnowiec x 3.Widzew Łódź/D 1:2

8.17.00-1.Piast Gliwice x 3.GKS Bełchatów/E 2:1

9.17.45-1.MKS Bielsk Podlaski x 3.Nielba Wągrowiec/F 0:2

10.18.30-2.KKS Orzeł Siemiatycze x4.Błękitni Wronki/D 0:2

11.19.15-2.Spartak Iwanow F. x 4.Sandecja Nowy S./E 0:8


Piątek 14.03.

A/ grupa A,B,C

1.8.00-2.TOP 54 Biała Podlaska x 4.Impuls K. P./C  3:0

2.8.45-1.APN Tychy x 4.UKS Białe Orły W-wa/A  0:0

3.9.30-1.MOSiR Jastrzębie x 4.Górnik Łęczna/B  1:0

4.10.15-1.Parasol Wrocław x 4.Impuls K. P./C 4:0

5.11.00-2.MOSP Białystok x 3.LOSSM Ostrowiec Ś./A 0:0

6.11.45-2.Hetman Białystok x 3.Lider II Włocławek /B 0:2

7.12.30-3.UKS Lider Włocławek x 4.Impuls K. P./C  4:0


B/ grupa D,E,F

1.8.00-2.K-P ZPN Bydgoszcz x 4.OKS 1945 Olsztyn/F 1:0

2.8.45-1.Zagłębie Sosnowiec x 4.Błękitni Wronki/D 0:1

3.9.30-1.Piast Gliwice x 4.Sandecja N. S./E 2:0

4.10.15-1.MKS Bielsk Podlaski x 4.OKS 1945 Stomil O./F 0:2

5.11.00-2.KKS Orzeł Siemiatycze x 3.Widzew Łódź/D 1:1

6.11.45-1.Piast Gliwice x 2.Spartak Iwanow F./E 6:0

7.12.30-1.MKS Bielsk Podlaski x 2.K-P ZPN Bydgoszcz/F  0:3


GRUPA A
1. UKS Białe Orły Warszawa 3 7 4-0
2. APN Tychy 3 5 3-1
3. Licealny Ośrodek Szkolenia Młodzieży Ostrowiec Ś. 3 2 1-4
4. MOSP Białystok 3 1 0-3

GRUPA B
1. MOSiR Jastrzębie 3 9 6-0
2. Lider II 3 4 3-4
3. Górnik Łęczna 3 2 1-2
4. Hetman Białystok 3 1 0-3

GRUPA C
1. Parasol Wrocław 3 7 5-0
2. UKS Lider Włocławek 3 7 5-0
3. TOP 54 Biała Podlaska 3 3 3-2
4. Impuls Kamieniec Podolski /Ukraina/ 3 0 0-10

GRUPA D
1. Widzew Łódź 3 7 4-2
2. Błękitni Wronki 3 6 3-1
3. KKS Orzeł Siemiatycze 3 2 1-3
4. Zagłębie Sosnowiec 3 1 1-3

GRUPA E
1. Piast Gliwice 3 9 10-1
2. GKS Bełchatów 3 6 11-2
3. Sandecja Nowy Sącz 3 3 8-4
4. Spartak Iwanow Frankowsk/Ukraina/ 3 0 0-22

GRUPA F
1. Nielba Wągrowiec 3 7 4-1
2. K-P ZPN Bydgoszcz 3 6 4-1
3. OKS 1945 Stomil Olsztyn 3 4 3-2
4. MKS Bielsk Podlaski 3 0 0-7

Piątek 14.03. - II faza

A/ grupa P1,P2 B/ grupa S1,S2

1.13.15-A1xC1/P1 UKS Białe Orły Warszawa -  Parasol Wrocław 3:0
1.13.15-A3xC3/S1 Licealny Ośrodek Szkolenia Młodzieży Ostrowiec Ś. - TOP 54 Biała Podlaska 0:1

2.14.00-B1xD1/P2  MOSiR Jastrzębie - Widzew Łódź 3:0
2.14.00-B3xD3/S2 Górnik Łęczna - KKS Orzeł Siemiatycze 0:0

3.14.45-A2xC2/P1 APN Tychy - UKS Lider Włocławek 1:0
3.14.45-A4xC4/S1 MOSP Białystok - Impuls Kamieniec Podolski  3:0

4.15.30-B2xD2/P2 Lider II - Błękitni Wronki 0:2
4.15.30-B4xD4/S2 Hetman Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1:0

5.16.15-E1xA1/P1 Piast Gliwice - UKS Białe Orły Warszawa 0:1
5.16.15-E3xA3/S1 Sandecja Nowy Sącz - Licealny Ośrodek Szkolenia Młodzieży Ostrowiec Ś. 1:0

6.17.00-F1xB1/P2  Nielba Wągrowiec -  MOSiR Jastrzębie 0:2
6.17.00-F3xB3/S2 OKS 1945 Stomil Olsztyn  - Górnik Łęczna 0:0

7.17.45-E2xA2/P1 GKS Bełchatów - APN Tychy 1:0
7.17.45-E4xA4/S1Spartak Iwanow Frankowsk - MOSP Białystok 0:2

8.18.30-F2xB2/P2 K-P ZPN Bydgoszcz - Lider II  5:0
8.18.30-F4xB4/S2 MKS Bielsk Podlaski - Hetman Białystok 2:2

9.19.15-A1xC2/P1 UKS Białe Orły Warszawa - UKS Lider Włocławek 0:3
9.19.15-A3xC4/S1 Licealny Ośrodek Szkolenia Młodzieży Ostrowiec Ś. - Impuls Kamieniec Podolski 2:0


O miejsca 1-12
Grupa G
1. UKS Białe Orły Warszawa 4 7 4-3
2. UKS Lider Włocławek 3 4 3-1
3. APN Tychy 3 4 1-1
4. Piast Gliwice 2 3 2-2
5. GKS Bełchatów 2 3 2-2
6. Parasol Wrocław 2 1 0-3

Grupa H
1. MOSiR Jastrzębie 3 9 8-0
2. Nielba Wągrowiec 2 3 1-2
3. Błękitni Wronki 2 3 2-1
4. Widzew Łódź 2 3 1-3
5. K-P ZPN Bydgoszcz 2 3 5-1
6. Lider II 3 0 0-10

Sobota 15.03.

A/ grupa P1,P2 B/grupa S1,S2

1.8.00-B1xD2/P2 MOSiR Jastrzębie - Błękitni Wronki 2:3
1.8.00-B3xD4/S2 Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 2:1

2.8.45-C1xE1/P1 Parasol Wrocław - Piast Gliwice 0:0
2.8.45-C3xE3/S1 TOP 54 Biała Podlaska - Sandecja Nowy Sącz 1:0

3.9.30-D1xF1/P2 Widzew Łódź - Nielba Wągrowiec 2:0
3.9.30-D3xF3/S2 KKS Orzeł Siemiatycze -  OKS 1945 Stomil Olsztyn 0:0

4.10.15 -C2xE2/P1 UKS Lider Włocławek - GKS Bełchatów 0:1
4.10.15-C4xE4/S1 Impuls Kamieniec Podolski - Spartak Iwanow Frankowsk 3:0

5.11.00- D2xF2/P2 Błękitni Wronki - K-P ZPN Bydgoszcz 0:2
5.11.00-D4xF4/S2 Zagłębie Sosnowiec - MKS Bielsk Podlaski 1:2

6.11.45-A2xC1/P1 APN Tychy - Parasol Wrocław 0:1
6.11.45-A4xC3/S1 MOSP Białystok - TOP 54 Biała Podlaska  0:1

7.12.30-B2xD1/P2 Lider II Włocławek - Widzew Łódź 0:2
7.12.30-B4xD3/S2 Hetman Białystok -  KKS Orzeł Siemiatycze 3:0

8.13.15-E2xA1/P1 GKS Bełchatów - UKS Białe Orły Warszawa 1:0
8.13.15-E4xA3/S1 Spartak Iwanow Frankowsk - Licealny Ośrodek Szkolenia Młodzieży Ostrowiec Ś. 0:4

9.14.00-F2xB1/P2 K-P ZPN Bydgoszcz - MOSiR Jastrzębie 1:0
9.14.00-F4xB3/S2 MKS Bielsk Podlaski - Górnik Łęczna 0:3

10.14.45-E1xA2/P1 Piast Gliwice - APN Tychy 2:0
10.14.45-E3xA4/S1 Sandecja Nowy Sącz - MOSP Białystok 1:0

11.15.30-F1xB2/P2 Nielba Wągrowiec - Lider II Włocławek 0:0
11.15.30-F3xB4/S2 OKS 1945 Stomil Olsztyn - Hetman Białystok 0:0

12.16.15-C1xE2/P1 Parasol Wrocław - GKS Bełchatów 1:0
12.16.15-C3xE4/S1 TOP 54 Biała Podlaska - Spartak Iwanow Frankowsk 3:0

13.17.00-D1xF2/P2 Widzew Łódź - K-P ZPN Bydgoszcz 1:0
13.17.00-D3xF4/S2 KKS Orzeł Siemiatycze - MKS Bielsk Podlaski 1:1

14.17.45-C2xE1/P1 UKS Lider Włocławek - Piast Gliwice 0:2
14.17.45-C4xE3/S1 Impuls Kamieniec Podolski - Sandecja Nowy Sącz 0:8

15.18.30-D2xF1/P2 Błękitni Wronki - Nielba Wągrowiec 0:0
15.18.30-D4xF3/S2 Zagłębie Sosnowiec - OKS 1945 Stomil Olsztyn 0:0


Niedziela 16.03.


A półfinał 1. 8.45 – 1/P1x2/P2
Piast Gliwice - Kadra K-P ZPN Bydgoszcz 1:0

B półfinał 1. 8.45– 2/P1x1/P2
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 0:0, karne 2:3


Mecze o miejsca:

23 - 2. 9.30 - 6/S1xS2/ Spartak - Zagłębie 2:2, karne 3:2

21 - 2. 9.30 – 5/S1xS2/ Impuls - Orzeł Siematycze 1:4

19 - 3. 10.15 – 4/S1xS2/ MOS Białystok - Bielsk Podlaski 1:1, karne 2:3

17 - 3. 10.15 – 3/S1xS2/ LOSM Ostrowiec Ś. - OKS Stomil 1:1, karne 2:3

15 - 4. 11.00 – 1/S1xS2/ Sandecja - Górnik 0:2

13 - 4. 11.00 – 2/S1xS2/ TOP 54 - Hetman 1:0

11 - 5. 12.30 – 6/P1xP2/ Lider I - Lider II  0:0, karne 1:3


9 - 5. 11.45– 5/P1xP2/ Tychy - Nielba 0:1

7 - 6. 11.45 - 4/P1xP2/ UKS Biały - Błękitni 0:2

5 - 6. 12.30 – 3/P1xP2/ Parasol - MOSiR Jastrzębie 0:1


Mecz o 3 miejsce /B/
13.15- Kadra K-P ZPN - GKS Bełchatów 1:0

Mecz o 1 miejsce /A/
13.15 - Piast Gliwice - Widzew Łódź 0:0, karne 2:1.



Król strzelców - Kacper Banasiak (GKS Bełchatów) - 6 goli
MVP turnieju - Denis Gojko (Piast Gliwice)
Najlepszy bramkarz - Konrad Reszka (Widzew Łódź)

Ostateczna kolejność
1. Piast Gliwice
2. Widzew Łódź
3. Kadra K-P ZPN
4. GKS Bełchatów
5. MOSiR Jastrzębie
6. Parasol Wrocław
7. Błękitni Wronki
8. UKS Białe Orły Warszawa
9. Nielba Wągrowiec
10. APN Tychy
11. UKS Lider II Włocławek
12. UKS Lider I Włocławek
13. TOP 54 Biała Podlaska
14. Hetman Białystok
15. Górnik Łęczna
16. Sandecja Nowy Sącz
17. OKS 1945 Stomil Olsztyn
18. Licealny Ośrodek Szkolenia Młodzieży Ostrowiec Świętokrzyski
19. MKS Bielsk Podlaski
20. MOSP Białystok
21. KKS Orzeł Siemiatycze
22. Impuls Kamieniec Podolski
23. Spartak Iwanow Frankowsk
24. Zagłębie Sosnowiec


Składy
PIAST: Denis Chojnacki, Maciej Stenek, Mateusz Nowara. Grzegorz Gotyś, Jakub Łabojko, Remigiusz Łuszcz, Konrad Kosik, Tomasz Świetlicki, Paweł Baran, Bartosz Sulima, Kamil Wawoczny, Kacper Będzieszak, Aleksander Sopel, Denis Gojko, Łukasz Niemiec, Igor Chmielewski, Daniel Rakowiecki, Michał Przemyk, Dawid Zięba, Paweł Zeiner.





 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego