Lider Włocławek

Idź do spisu treści

Menu główne

Wyniki

Aktualności

WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH UKS LIDER WŁOCŁAWEK
RUNDA WIOSENNA
SEZON 2014/2015

data spotkania

rozgrywki

wynik

 

10.06.2015
/sroda/ 17.30

Lider - GKS Baruchowo / orlicy

22:0

07.06.2015
/niedziela/ 15.30

Lider - Elana Toruń / młodzicy liga KPZPN

1:2

07.06.2015
/niedziela/ 14.00

Lider - Elana Toruń / trampkarze liga KPZPN

4:0

07.06.2015
/niedziela/ 10.00

Lider - Kujawiak Kowal / seniorzy kl. okręgowa

7:2

06.06.2015
/sobota/ 14.00

Lider - Kujawiak Kowal / orlicy

24:0

06.06.2015
/sobota/ 14.00

Skrwa Skrwilno - Lider II / młodzicy kl. okręgowa

4:1

06.06.2015
/sobota/ 12.00

Skrwa Skrwilno - Lider II / trampkarze kl. okręgowa

5:1

06.06.2015
/sobota/ 14.00

Lider - Chemik Bydgoszcz / jun. mł. liga KPZPN

1:0

06.06.2015
/sobota/ 12.00

Lider - Chemik Bydgoszcz / jun. st. liga KPZPN

2:6

31.05.2015
/niedziela/ 15.30

Lider II - Baruchowo / młodzicy kl. okręgowa

7:4

31.05.2015
/niedziela/ 12.00

Gwiazda Bydgoszcz - Lider / młodzicy liga KPZPN

1:4

31.05.2015
/niedziela/ 14.00

Lider II - Cukrownik Fabianki / trampkarze kl. okręgowa

10:0

31.05.2015
/niedziela/ 10.00

Gwiazda Bydgoszcz - Lider / trampkarze liga KPZPN

1:11

31.05.2015
/niedziela/ 13.00

Pogoń Mogilno - Lider / jun. st. liga KPZPN

4:1

30.05.2015
/sobota/ 14.00

Lider II - LTP Lubanie / jun.st. kl. okręgowa

3:1

30.05.2015
/sobota/ 14.00

Lider - Orlęta Aleksandrów / orlicy

8:0

29.05.2015
/
piątek/ 17.00

Łokietek Brzesc - Lider / seniorzy kl. okręgowa

2:2

24.05.2015
/niedziela/ 15.00

Zdrój Ciechocinek - Lider / orlicy

16:3

24.05.2015
/niedziela/ 12.00

Kujawiak Kowal - Lider II / kl. okręgowa

3:7

24.05.2015
/niedziela/ 15.30

Lider - Chemik Bydgoszcz / młodzicy liga KPZPN

3:1

24.05.2015
/niedziela/ 10.00

Kujawiak Kowal - Lider II / trampkarze kl. okręgowa

1:7

24.05.2015
/niedziela/ 14.00

Lider - Chemik Bydgoszcz / trampkarz liga KPZPN

7:1

24.05.2015
/niedziela/ 10.00

Kujawianka Izbica Kuj. - Lider II / jun. st. kl. okręgowa

2:0

23.05.2015
/sobota/ 14.00

Lider - Olimpia Grudziądz / jun. mł. liga KPZPN

1:0

23.05.2015
/sobota/ 12.00

Lider - Elana / jun.st. liga KPZPN

6:1

23.05.2015
/sobota/ 10.00

Lider - Markowice / seniorzy kl. okręgowa

6:1

22.05.2015
/piątek/ 17.30

Lider II - UKS  MOSiR Lipno / orlicy

:

18.05.2015
/pon./ 17.30

Orzeł Służewo - Lider I / orlicy

13:0

17.05.2015
/niedziela/ 15.30

Lider II - Lech Rypin / młodzicy kl. okręgowa

0:5

17.05.2015
/niedziela/ 14.00

SMS Włocławek - Lider / młodzicy liga KPZPN

1:1

17.05.2015
/niedziela/ 14.00

Lider II - Lech Rypin / trampkarze kl. okręgowa

7:1

17.05.2015
/niedziela/ 12.00

SMS Włocławek - Lider / trampkarze liga KPZPN

1:2

17.05.2015
walkower

Lider II - Wzgórze Raciążek / junior starszy liga okręgowa

3:0

16.05.2015
/sobota/ 17.00

Mień Lipno - Lider/ seniorzy kl. okręgowa V liga

3:1

16.05.2015
/sobota/ 12.00

SMS Włocławek - Lider / junior starszy liga KPZPN

2:2

16.05.2015
/sobota/ 10.00

SMS Włocławek - Lider / junior młodszy liga KPZPN

2:1

16.05.2015
/sobota/ 10.00

Dwunastka - Lider II / orlicy

5:4

15.05.2015
/piątek/ 17.30

Lider I - Jedynka Aleksandrów / orlicy

1:12

9-10.052015
walkower

Lubienianka Lider / junior starszy kl. okręgowa

0:3

10.05.2015
/niedziela/ 15.30

Lider - Olimpia Grudziądz / młodzicy liga KPZPN

1:0

10.05.2015
/niedziela/ 13.00

Sparta Brodnica - Lider / junior młodszy liga KPZPN

5:0

10.05.2015
/niedziela/ 10.00

Lider - Olimpia Grudziądz / trampkarz liga KPZPN

0:3

10.05.2015
/niedziela/ 10.00

Unia Janikowo - Lider / junior starszy liga KPZPN

0:3

09.05.2015
/sobota/ 12.00

SMS II - Lider II / trampkarze kl. okręgowa

1:2

09.05.2015
/sobota/ 11.00

Łokietek Brzesc - Lider I / orlicy

2:5

09.05.2015
/sobota/ 11.00

Łokietek Brzesc - Lider II / młodzicy kl. okręgowa

14:0

09.05.2015
/sobota/ 10.00

Lider - Start Radziejów / seniorzy kl. okręgowa V liga

3:0

06.05.2015
/sroda/ 16.00

MOSiR Lipno - Lider / młodzicy kl. okręgowa

3:0

02.05.2015
/sobota/ 17.00

Brzyskorol - Lider / seniorzy kl. okręgowa V liga

2:4

02.05.2015
/sobota/ 12.00

Włókniarz Toruń - Lider / junior młodszy liga KPZPN

2:4

02.05.2015
/sobota/ 10.00

Lech Rypin - Lider II / orlicy

3:2

01.05.2015
/piątek/ 16.00

Wicher Wielgie - Lider II / młodzicy kl. okręgowa

0:6

30.04.2015
/czwartek/ 17.30

Włókniarz Toruń - Lider / trampkarze liga KPZPN

2:1

30.04.2015
/czwartek/ 16.00

Zawisza II - Lider / junior starszy liga KPZPN

4:3

30.04.2015
/czwartek/ 16.00

Włókniarz Toruń - Lider / młodzicy liga KPZPN

4:0

29.04.2015
/sroda/ 17.30

Lider I - Młoda Włocławianka / orlicy

3:9

29.04.2015
/sroda/ 17.00

Lider II - Kikolanka Kikół / trampkarze kl. okręgowa

1:1

26.04.2015
/niedziela/ 15.30

Lider - Czarni Nakło / Młodzicy liga KPZPN

3:0

26.04.2015
/niedziela/ 14.00

Lider - Czarni Nakło / Trampkarze liga KPZPN

10:0

25.04.2015
/sobota/ 14.00

Lider - WDA Swiecie / junior młodszy liga KPZPN

2:1

25.04.2015
/sobota/ 12.00

Lider - Polonia Bydgoszcz / junior starszy liga KPZPN

5:0

25.04.2015
/sobota/ 11.00

Unia Choceń - Lider / junior starszy kl. okręgowa

5:2

25.04.2015
/sobota/ 10.00

Lider - GKS Baruchowo / seniorzy kl. okręgowa V liga

2:1

19.04.2015
/niedziela/ 16.00

Chemik Bydgoszcz - Lider / junior młodszy liga wojew.

8:0

19.04.2015
/niedziela/ 15.00

Zawisza Bydgoszcz - Lider / młodzicy liga wojew.

4:0

19.04.2015
/niedziela/ 14.00

Chemik Bydgoszcz - Lider / junior starszy liga wojew.

4:3

19.04.2015
/niedziela/ 13.00

Zawisza Bydgoszcz - Lider / trampkarze liga wojew.

3:1

18.04.2015
/sobota/ 17.00

Sparta Janowiec - Lider / seniorzy V liga kl. okręgowa

1:3

17.04.2015
/piątek/ 17.30

Lider - Sadownik Waganiec / orlicy

2:9

16.04.2015
/czwartek/ 16.30

Włocłavia - Lider II / orlicy

4:8

15.04.2015
/sroda/ 17.00

Lider - Cuiavia Inowrocław / młodzicy liga wojew.

0:1

15.04.2015
/sroda/ 15.30

Lider - Cuiavia Inowrocław / trampkarze liga wojew.

14:0

11.04.2015
/sobota/ 12.00

Lider - Pogoń Mogilno / liga wojew. junior starszy

6:1

11.04.2015
/sobota/ 10.00

Lider - Noteć Gębice / Seniorzy V liga kl. okr.

1:2

10.04.2015
/piątek/ 17.00

Włocłavia - Lider / junior starszy kl. okręgowa

1:1

10.04.2015
/piątek/ 17.30

Lider II - Młoda Włocławianka II / Orlicy

9:5

10.04.2015
/piątek/ 17.00

Dwunastka - Lider / Młodzicy kl. okręgowa

5:1

10.04.2015
/piątek/ 15.30

Dwunastka - Lider II / Trampkarze kl.okręgowa

2:13

04.04.2015
/
sobota/ 14:00

Sadownik Waganiec - Lider Włocławek / Seniorzy V liga kl. okr.

4:1

03.04.2015
/piątek/ 1
5:00

Elana Toruń - Lider Włocławek / liga woj. junior starszy

2:6

03.04.2015
/piątek/ 12:00

Olimpia Grudziądz - Lider Włocławek / liga woj. junior młodszy

2:2

03.04.2015
/piątek/ 1
4:00

Sparta Brodnica - Lider Włocławek / liga woj. trampkarze

0:2

03.04.2015
/piątek/ 12:00

Sparta Brodnica - Lider Włocławek / liga woj. młodzików

3:7

29.03.2015 /sobota/15:30

Lider Włocławek -Włocłavia / Liga woj. młodzików

0:3

29.03.2015 /sobota/14:00

Lider Włocławek - Włoclavia / liga woj. trampkarze

14:0

28.03.2015 /sobota/14:00

Lider Włocławek - UKS SMS Włocławek/ juniorzy młodsi Liga woj.

0:1

28.03.2015 /sobota/12:00

Lider Włocławek - UKS SMS Włocławek/ juniorzy starsi Liga woj.

3:0

28.03.2015 /sobota/10:00

Lider Włocławek -Zjednoczeni Piotrków/ Seniorzy V liga kl. okręgowa

1:1

21.03.2015 /sobota/12:00

Lider Włocławek - Unia Janikowo / juniorzy starsi Liga woj.

8:2

21.03.2015 /sobota/14:00

Lider Włocławek - Sparta Brodnica/ juniorzy młodsi Liga woj.

2:1

21.03.2015 /sobota/15:00

Dąb Barcin - Lider Włocławek / Seniorzy V liga kl. okręgowa

3:2

WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH UKS LIDER WŁOCŁAWEK
RUNDA JESIENNA
SEZON 2014/2015

data spotkania

rozgrywki

wynik

16.08.2014 /sobota/16:00

Lider Włocławek - Dąb Barcin / Seniorzy V liga kl. okręgowa

3:1

23.08.2014 /sobota/11.00

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Lider Włocławek
/ Seniorzy
V liga kl. okręgowa

1:1

24.08.2014 /niedziela/10.00

WKP WŁOCŁAViA - Lider Włocławek / Młodzicy

2:0

30.08.2014 /sobota/10.00

Lider Włocławek - Sadownik Waganiec
/ Seniorzy
V liga kl. okręgowa

2:4

30.08.2014 /sobota/12.00

Lider Włocławek - Chemik Bydgoszcz / Junior starszy

4:0

30.08.2014 /sobota/14.00

Lider Włocławek - Chemik Bydgoszcz / Junior młodszy

0:6

31.08.2014 /niedziela/14.00

Lider Włocławek - Sparta Brodnica / Trampkarze

3:0

30.08.2014 /niedziela/15.30

Lider Włocławek - Sparta Brodnica / Młodzicy

1:7

03.09.2014 /sroda/15.30

Lider Włocławek - Zdrój Ciechocinek
/ Seniorzy
V liga kl. okręgowa

1:2

05.09.2014 /piątek/17.00

Lider Włocławek II - WKP Włocłavia / junior starszy kl. okr.

12:0

06.09.2014 /sobota/12.00

Cuiavia Inowrocław - Lider Włocławek / trampkarze liga KPZPN

0:18

06.09.2014 /sobota/14.00

Cuiavia Inowrocław - Lider Włocławek / młodzicy liga KPZPN

4:0

06.09.2014 /sobota/14.00

Lider Włocławek II - Dwunastka Włocławek/trampkarze kl. okr.

12:0

06.09.2014 /sobota/15.30

Lider Włocławek II - Dwunastka Włocławek/młodzicy kl. okr.

1:8

07.09.2014 /niedziela/10.00

Olimpia Grudziądz - Lider Włocławek / junior mł. liga KPZPN

5:0

07.09.2014 /niedziela/11.00

Mł.Włocławianka II - Lider II / kl. orlików

1:5

07.09.2014 /niedziela/11.00

Noteć Gębice - Lider Włocławek / seniorzy V liga kl. okręgowa

1:3

10.09.2014 /sroda/17.00

Lider - Sparta Brodnica / junior mł. liga KPZPN

11:1

10.09.2014 /sroda/17.00

Włocłavia - Lider / trampkarze liga KPZPN

0:15

13.09.2014
/sobota/ 10.00

Turniej Żaków 2006/2007

I miejsce

13.09.2014
/sobota/ 10.30

Sadownik Waganiec - Lider / Orlicy kl. orlików

6:4

13.09.2014
/sobota/ 11.00

Lider - Sparta Janowiec / seniorzy V liga kl. okręgowa

1:3

13.09.2014
/sobota/ 12.00

Lider - Jedynka Aleksandrów / juniorzy st. liga KPZPN

14:0

14.09.2014
/niedziela/ 14.00

Lider - Zawisza / Tramkpkarze liga KPZPN

1:5

14.09.2014
/niedziela/ 1
5.30

Lider - Zawisza / Młodzicy liga KPZPN

0:5

16.09.2014
/wtorek/ 17.30

Lider II - Włocłavia / Orlicy kl. orlików

7:3

17.09.2014
/
sroda/ 15.00

Włókniarz Toruń - Lider / juniorzy st. liga KPZPN

2:4

17.09.2014
/
sroda/17.00

Włókniarz Toruń - Lider / juniorzy . liga KPZPN

5:2

19.09.2014
/
piątek/ 17.30

Lider I - Orzeł Służewo / Orlicy kl. orlików

3:6

20.09.2014
/
sobota/ 10.00

Turniej Żaków 2006/2007

I miejsce

20.09.2014
/sobota/
10.00

UKS SMS - Lider / juniorzy mł. liga KPZPN

2:2

20.09.2014
/sobota/
12.00

UKS SMS - Lider / juniorzy st. liga KPZPN

4:0

20.09.2014
/sobota/ 1
0.00

Czarni Nakło - Lider / trampkrze liga KPZPN

0:4

20.09.2014
/sobota/ 1
1.30

Czarni Nakło - Lider / młodzicy liga KPZPN

5:0

21.09.2014
/
niedziela/ 16.00

GKS Baruchowo - Lider / seniorzy V liga kl. okręgowa

1:1

21.09.2014
/niedziela/ 1
0.00

Lider II - Unia Choceń / junior st. kl. okręgowa

2:2

21.09.2014
/niedziela/ 13.30

Lider II - MOSiR Lipno / młodzicy kl. okręgowa

0:2

24.09.2014
/
sroda/ 17.00

Lider - Dąb Barcin / junior st. liga KPZPN

7:0

26.09.2014
/piątek/ 17.30

Lider - Lech Rypin / juniorzy mł. liga KPZPN

3:1

27.09.2014
/sobota/ 10.00

Lider II - Lech Rypin / orlicy kl. orlików

2:7

27.09.2014
/sobota/
11.00

Lider - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
/ seniorzy
V liga kl. okręgowa

3:0

27.09.2014
/sobota/ 1
4.00

Lider II - Wicher Wielgie / młodzicy kl. okręgowa

0:2

27.09.2014
/sobota/ 1
4.30

Kikolanka Kikół - Lider II / trampkarze kl. okręgowa

2:2

28.09.2014
/niedziela/ 10.00

Turniej Żaków w Kikole / 2006/2007

I miejsce

28.09.2014
/
niedziela/ 10.00

Młoda Włocławianka - Lider / orlicy kl. orlików

4:3

28.09.2014
/niedziela/ 1
4.00

Lider - Włókniarz Toruń / trampkarze liga KPZPN

2:3

28.09.2014
/niedziela/ 1
5.30

Lider - Włókniarz Toruń / młodzicy liga KPZPN

0:5

01.10.2014
/sroda/ 15.30

Gopło Kruszwica - Lider / junior st. liga KPZPN

1:4

04.10.2014
/sobota/ 10.00

Olimpia Grudziądz - Lider / trampkarze liga KPZPN

1:3

04.10.2014
/sobota/ 10.00

Lider I -  Łokietek Brzesć Kujawski / orlicy kl. orlików

4:12

04.10.2014
/sobota/ 10.00

Turniej Żaków we Włocławku / 2006/2007

04.10.2014
/sobota/ 11.30

Olimpia Grudziądz - Lider / młodzicy liga KPZPN

3:1

04.10.2014
/sobota/ 12.00

Lider II - Lubienianka Lubień Kuj. /juniorzy st. kl. okręgowa

4:0

04.10.2014
/sobota/ 17.00

Start Radziejów - Lider / seniorzy V liga kl. okręgowa

1:0

05.10.2014
/niedziela/ 10.00

MOSiR Lipno - Lider II / orlicy kl. orlików

3:7

05.10.2014
/niedziela/ 10.00

Unia Janikowo - Lider / juniorzy st. liga KPZPN

2:4

05.10.2014
/niedziela/ 10.00

Unia Janikowo - Lider / juniorzy . liga KPZPN

1:3

05.10.2014
/niedziela/ 10.00

Lider II - UKS SMS / trampkarze kl. okręgowa

9:2

05.10.2014
/niedziela/ 11.30

Lider II - Łokietek Brzesć Kuj. / młodzicy kl. okręgowa

1:5

10.10.2014
/
piątek/ 16.00

Lider - Mień Lipno / seniorzy V liga kl. okręgowa

2:2

11.10.2014
/
sobota/ 10.00

Lider II - 12-tka Włocławek / orlicy kl. orlików

3:8

11.10.2014
/
sobota/ 12.00

Lider - Drwęca / juniorzy st. liga KPZPN

11:0

11.10.2014
/
sobota/ 14.00

Lider - Drwęca / juniorzy mł. liga KPZPN

9:1

12.10.2014
/
niedziela/ 10.00

Jedynka Aleks. - Lider I / orlicy kl. orlików

10:0

12.10.2014
/
niedziela/ 10.00

Lech Rypin - Lider II / młodzicy kl. okręgowa

5:1

12.10.2014
/
niedziela/ 12.00

Lech Rypin - Lider II /trampkarze kl. okręgowa

3:3

12.10.2014
/
niedziela/ 12.00

Wzgórze Raciążek - Lider II / juniorzy st. kl. okręgowa

1:1

12.10.2014
/
niedziela/ 14.00

Lider - UKS SMS / trampkarze liga KPZPN

2:0

12.10.2014
/
niedziela/ 15.30

Lider - UKS SMS / młodzicy liga KPZPN

6:1

18.10.2014
/sobota/ 10.00

Lider I - Zdrój Ciechocinek  / kl. orlicy - Zes.Szk.Nr 11

1:7

18.10.2014
/sobota/ 14.00

Chemik Bydgoszcz - Lider / kl. trampkarze liga KPZPN

1:2

18.10.2014
/sobota/ 15.00

Markowice Kujawy / Lider kl. okręgowa seniorzy

3:1

18.10.2014
/sobota/ 15.45

Chemik Bydgoszcz / Lider kl. młodzicy liga KPZPN

2:1

18.10.2014
/sobota/ 16.30

Skrwa - Lider II / kl. orlicy

5:3

19.10.2014
/niedziela/ 10.00

Lider II - Kujawianka Izbica / kl. okręgowa juniorzy starsi

1:2

19.10.2014
/niedziela/ 10.00

Lider II - Kujawiak Kowal / kl. okręgowa trampkarze

6:0

19.10.2014
/niedziela/ 10.00

Swiecie WDA - Lider / junior młodszy liga KPZPN

5:2

19.10.2014
/niedziela/ 11.30

Lider II - Kujawiak Kowal / kl. okręgowa młodzików

0:0

19.10.2014
/niedziela/ 15.30

Swiekatów Fala - Lider / junior starszy liga KPZPN

2:3

24.10.2014
/piątek/ 16.30

GKS Baruchowo - Lider II / kl. okręgowa młodzików

4:1

24.10.2014
/piątek/ 16.30

GKS Baruchowo - Lider / kl. orlików

8:2

25.10.2014
/sobota/ 10.00

Lider - Łokietek Brzesc Kuj. / kl. okręgowa seniorzy

1:6

25.10.2014
/sobota/ 12.00

Lider - BKS Bydgoszcz / junior starszy liga KPZPN

14:0

25.10.2014
/sobota/ 13.00

Orlęta Aleksandrów - Lider / kl. orlików

6:2

25.10.2014
/sobota/ 14.00

Lider - BKS Bydgoszcz / junior młodszy liga KPZPN

4:0

26.10.2014
/
niedziela/ 12.00

Chełmica Cukrownik - Lider II / tramkarze kl. okręgowa

2:6

26.10.2014
/niedziela/ 1
3.00

LTP Lubanie - Lider II / junior starszy  kl. okręgowa

0:0

26.10.2014
/niedziela/ 1
4.00

Lider - Gwiazda Bydgoszcz / trampkarze , liga KPZPN

9:1

26.10.2014
/niedziela/
15.30

Lider - Gwiazda Bydgoszcz / młodzicy liga KPZPN

9:1

31.10.2014
/
piątek/ 13.00

Zawisza II Bydgoszcz - Lider / junior starszy liga KPZPN

1:1

31.10.2014
/
piątek/ 15.00

Zawisza II Bydgoszcz - Lider / junior młodszy liga KPZPN

2:0

02.11.2014
/
niedziela/ 10.00

Elana Toruń - Lider / trampkarze liga KPZPN

3:4

02.11.2014
/
niedziela/ 10.00

Elana Toruń - Lider / młodzicy liga KPZPN

5:0

02.11.2014
/
niedziela/ 11.00

Kujawiak Kowal - Lider / seniorzy kl. okręgowa

3:0

08.11.2014
/
sobota/ 11.00

Lider - Goplania / seniorzy kl. okręgowa

0:2

08.11.2014
/
sobota/ 12.00

Lider - Elana Toruń / junior starszy liga KPZPN

5:0

08.11.2014
/
sobota/ 14.00

Lider - Elana Toruń / junior młodszy liga KPZPN

2:2

09.11.2014
/niedziela/ 1
0.00

Lider II - GKS Baruchowo / junior starszy kl. okręgowa

0:1

09.11.2014
/niedziela/ 1
0.00

Świecie Wda - Lider / trampkarz liga KPZPN

1:2

09.11.2014
/niedziela/ 1
1.30

Świecie Wda - Lider / młodzicy liga KPZPN

2:0

09.11.2014
/niedziela/ 1
2.00

Lider II - Skrwa Skrwilno / trampkarz kl. okręgowa

1:2

09.11.2014
/niedziela/ 1
3.30

Lider II - Skrwa Skrwilno / młodzicy kl. okręgowa

2:9

11.11.2014
/
wtorek/ 12.00

Lider - Polonia Bydgoszcz / junior starszy liga KPZPN

5:0

11.11.2014
/
wtorek/ 13.00

Szubinianka Szubin - Lider / seniorzy kl. okręgowa

1:0

11.11.2014
/
wtorek/ 14.00

Lider - Gwiazda Bydgoszcz / junior młodszy liga KPZPN

2:4

15.11.2014
/
sobota/ 13.00

Zdrój Ciechocinek - Lider / seniorzy kl. okręgowa

3:0

16.11.2014
/niedziela/
10.00

Pogoń - Lider / junior starszy liga KPZPN

0:5

16.11.2014
/niedziela/ 1
2.00

Lider - Unia Wąbrzeźno / trampkarze liga KPZPN

3:1

16.11.2014
/niedziela/ 1
3.00

Pogoń - Lider / junior młodszy liga KPZPN

0:7

16.11.2014
/niedziela/ 1
3.30

Lider - Unia Wąbrzeźno / młodzicy liga KPZPN

0:0

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego