Lider Włocławek

Idź do spisu treści

Menu główne

Wyniki

Turniej KAR-POL CUP > IX edycja turnieju - marzec 2015



WYNIKI


MVP turnieju: Mateusz Zbiranek (UKS Zawisza Bydgoszcz)
Król strzelców: Jarosław Kurkiewicz (NP MOTOR Lublin)
Najlepszy bramkarz: Filip Kowaliow (UKP Zielona Góra )

KLASYFIKACJA KOŃCOWA oraz NAJLEPSZY ZAWODNIK danego ZESPOŁU:
1. UKS Zawisza Bydgoszcz - Miłosz Redliński
2. UKP Zielona Góra - Kacper Lechowicz
3. SMS Łódź - Jacek Dominik
4. Rozwój Katowice - Bartosz Marchewka
5. AP 21 Kraków - Hubert Urbański
6. Jagiellonia Białystok - Eryk Matus
7. TOP 54 Biała Podlaska - Jakub Poniatowski
8. Kadra KP ZPN Bydgoszcz - Gabon Grabowski
9. Korona Kielce - Dawid Więckowski
10. MKS Wągrowiec - Hubert Branicki
11. Sandecja Nowy Sącz - Łukasz Ziemnik
12. UKS Lider Włocławek - Mateusz Perwenis
13. FK Liepaja - Praivus Vilumsons
14. Miedź Legnica - Dacjan Strzelecki
15. Polonia Warszawa - Piotr Marczyk
16. PN MOTOR Lublin - Jarosław Kurkiewicz
17. Karpaty I Lwów - Senyk Nykola
18. Cracovia Kraków - Bartłomiej Poznański
19. Salos Szczecin - Bartosz Sierski
20. MKS Błękitni Wronki - Marcin Brzeziecki
21. Karpaty II Lwów - Roman Kisiliovskij
22. MOSiR Opole - Patryk Błaszczyk
23. Calisia Kalisz - Filip Morkowski
24. FC Opir Lwów - Ivan Zaprdko


Wyniki z każdego dnia:
Czwartek
1. A A 12.00-12.36 CALISIA - UKS LIDER 0:2
2. B B 12.00-12.36 MKS BŁĘKITNI - WKS ZAWISZA 1:2
3. A C 12.38-13.14 SMS - CRACOVIA 1:2
4. B D 12.38-13.14 KORONA - KADRA K-PZPN 3:0
5. A E 13.16-13.52 NIELBA - ROZWÓJ 0:1
6. B F 13.16-13.52 POLONIA - KARPATY II 2:0
7. A A 13.54-14.30 JAGIELLONIA - FK LIJEPAJA 1:1
8. B B 13.54-14.30 ODRA - TOP 54 1:1
9. A C 14.32-15.08 UKP - MOTOR 0:0
10. B D 20.48-21.24 SALOS - KARPATY 1:0
11. A E 15.10-15.46 MIEDŹ - FC OPIR 3:0
12. B F 15.10-15.46 AP 21 - SANDECJA 2:0
13. A A 15.48-16.24 UKS LIDER - FK LIJEPAJA 1:0
14. B B 15.48-16.24 WKS ZAWISZA - TOP 54 0:0
15. A C 16.26-17.02 CRACOVIA MOTOR 0:0
16. B D 16.26-17.02 KADRA K-PZPN - KARPATY I 0:0
17. A E 17.04-17.40 ROZWÓJ - FC OPIR 4:0
18. B F 17.04-17.40 SANDECJA - KARPATY II 5:0
19. A A 17.42-18.18 CALISIA - JAGIELLONIA 0:1
20. B B 17.42-18.18 ODRA - MKS BŁĘKITNI 0:2
21. A C 18.20-18.56 SMS - UKP 2:0
22. B D 18.20-18.56 SALOS - KORONA 1:1
23. A E 18.58-19.30 MIEDŹ - NIELBA 0:1
24. B F 18.58-19.30 AP 21 - POLONIA 0:0
25. A A 19.32-20.08 CALISIA - FK LIJEPAJA 1:1
26. B B 19.32-20.08 MKS BŁĘKITNI - TOP 54 0:1
27. A C 20.10-20.46 SMS - MOTOR 2:1
28. B D 20.10-20.46 KORONA - KARPATY 1:1
29. A E 20.48-21.24 NIELBA - FC OPIR 6:0

Piątek
30. B F 20.48-07.30 POLONIA - SANDECJA 0:1
31. A A 8.00 - 8.36 UKS LIDER - JAGIELLONIA 0:0
32. B B 8.00 - 8.36 ODRA - WKS ZAWISZA 0:3
33. A C 8.38 - 9.14 CRACOVIA - UKP 0:1
34. B D 8.38 - 9.14 SALOS - KADRA K-PZPN 1:3
35. A E 9.16 - 9.52 MIEDŹ - ROZWÓJ 1:4
36. B F 9.16 - 9.52 AP 21 - KARPATY II 3:0

Kolejność w grupach
Grupa A:
1. UKS Lider Włocławek
2. Jagiellonia Białystok
3. FK Lijepaja (Łotwa)
4. Calisia Kalisz

Grupa B:
1. Zawisza Bydgoszcz
2. Top 54 Biała Podlaska
3. MKS Błękitni Wronki
4. Odra Opole
VG
Grupa C:
1. SMS Łódź
2. UKP Zielona Góra
3. Cracovia
4. Nadzieje Piłkarskie Lublin

Grupa D:
1. Korona Kielce
2. Kadra K-P ZPN Bydgoszcz
3. Salos Szczecin
4. Karpaty Lwów (Ukraina)

Grupa E:
1. Rozwój Katowice
2. Nielba Wągrowiec
3. Miedź Legnica
4. FC Opir Lwów (Ukraina)

Grupa F:
1. Akademia Piłkarska 21 Kraków
2. Sandecja Nowy Sącz
3. Polonia Warszawa
4. Lokomotiv Lwów (Ukraina)



Piątek
37. A P1 10.20-10.56 1P1 6P1 Lider - Sandecja 0:2
38. B P3 10.20-10.56 1P3 6P3 FK Lijepaja - Karpaty Lwów 2:1
39. A P2 10.58-11.34 1P2 6P2 Jagiellonia - AP 21 Kraków 0:1
40. B P4 10.58-11.34 1P4 6P4 Calsisia - Polonia 0:4
41. A P1 11.36-12.12 2P1 5P1 TOP 54 - Rozwój 0:2
42. B P3 11.36-12.12 2P3 5P3 Opole - Miedz 0:2
43. A P2 12.14-12.50 2P2 5P2 Zawisza - Nielba 1:0
44. B P4 12.14-12.50 2P4 5P4 Błękitni - OPiR 3:0
45. A P1 12.52-13.28 3P1 4P1 SMS - kadra KP-ZPN 4:0
46. B P3 12.52-13.28 3P3 4P3 Cracovia - Karpaty 0:0
47. A P2 13.30-14.06 3P2 4P2 UKP Zielona Góra - Korona 1:0
48. B P4 13.30-14.06 3P4 4P4 Motor - Salos 3:0
49. A P1 14.08-14.44 1P1 2P1 Lider - TOP 0:0
50. B P3 14.08-14.44 1P3 2P3 Lijepaja - Opole 1:1
51. A P2 14.46-15.18 1P2 2P2 Jagiellonia - Zawisza 0:1
52. B P4 14.46-15.18 1P4 2P4 Calisa - Błękitni 0:4
53. A P1 15.20-15.56 3P1 5P1 SMS - Rozwój 1:0
54. B P3 15.20-15.56 3P3 5P3 Cracovia - Miedz 1:1
55. A P2 15.58-16.34 3P2 5P2 UKP - Nielba 0:0
56. B P4 15.58-16.34 3P4 5P4 Motor - OPiR 5:0
57. A P1 16.36-17.12 4P1 6P1 kadra KP-ZPN - Sandecja 1:0
58. B P3 16.36-17.12 4P3 6P3 Karpaty I - Karapty II 0:0
59. A P2 17.14-17.50 4P2 6P2 Korona - AP 21 Kraków 0:0
60. B P4 17.14-17.50 4P4 6P4 Salos - Polonia 0:1
61. A P1 17.52-18.28 1P1 3P1 Lider - SMS 0:2
62. B P3 17.52-18.28 1P3 3P3 Lijepaja- Cracovia 0:0
63. A P2 18.30-19.06 1P2 3P2 Jagiellonia - UKP 0:0
64. B P4 18.30-19.06 1P4 3P4 Calisia - Motor 0:7

Sobota
65. A P1 8.00-8.36 2P1 6P1 TOP - Sandecja 1:0
66. B P3 8.00-8.36 2P3 6P3 Odra - Karpaty II 2:0
67. A P2 8.38-9.14 2P2 6P2 Zawisza - AP 21 Kraków 0:0
68. B P4 8.38-9.14 2P4 6P4 Błękitni - Polonia 0:1
69. A P1 9.16-9.52 4P1 5P1 Kadra KPZPN - Rozwój 0:2
70. B P3 9.16-9.52 4P3 5P3 Karpaty I - Miedź 1:4
71. A P2 9.54-10.30 4P2 5P2 Korona - Nielba 0:2
72. B P4 9.54-10.30 4P4 5P4 Salos - OPiR 3:0
73. A P1 10.32-11.08 2P1 3P1 TOP - SMS 0:2
74. B P3 10.32-11.08 2P3 3P3 Odra - Cracovia 1:1
75. A P2 11.10-11.46 2P2 3P2 Zawisza - UKP 1:0
76. B P4 11.10-11.46 2P4 3P4 Błękitni - Motor 0:5
77. A P1 11.48-12.24 1P1 4P1 Lider - Kadra KPZPN 0:1
78. B P3 11.48-12.24 1P3 4P3 Lijepaja - Karpaty I 1:0
79. A P2 12.26-13.02 1P2 4P2 Jagiellonia - Korona 1:0
80. B P4 12.26-13.02 1P4 4P4 Calisia - Salos 0:2
81. A P1 13.04-13.40 5P1 6P1 Rozwój - Sandecja 3:0
82. B P3 13.04-13.40 5P3 6P3 Miedź - Karpaty II 3:0
83. A P2 13.42-14.18 5P2 6P2 Nielba - AP 21 Kraków 0:1
84. B P4 13.42-14.18 5P4 6P4 Opir - Polonia 1:4
85. A P1 14.20-14.56 2P1 4P1 TOP - kadra KPZPN 0:1
86. B P3 14.20-14.56 2P3 4P3 Opole - Karpaty 0:3
87. A P2 14.58-15.34 2P2 4P2 Zawisza - Korona 0:0
88. B P4 14.58-15.34 2P4 4P4 Błękitni - Salos 1:3
89. A P1 15.36-16.12 1P1 5P1 Lider - Rozwój 0:2
90. B P3 15.36-16.12 1P3 5P3 Lijepaja - Miedź 0:0
91. A P2 16.14-16.50 1P2 5P2 Jagiellonia - Nielba 1:0
92. B P4 16.14-16.50 1P4 5P4 Calisia - OPiR 1:1
93. A P2 16.52-17.28 3P1 6P1 SMS - Sandecja 1:0
94. B P3 16.52-17.28 3P3 6P3 Cracovia - Karpaty II 6:0
95. A P1 17.30-18.06 3P2 6P2 UKP - AP 21 Kraków 1:0
96. B P4 17.30-18.06 3P4 6P4 Motor - Polonia 2:0
97. A 18.30-18.36 6P3 5P4 Karpaty II - OPiR 2:0
98. B 18.30-18.36 5P3 6P4 Opole - Calisia 3:1
99. A 18.38-19.14 4P3 3P4 Karpaty I - Salos 1:1, karne 3:1
100. B 18.38-19.14 3P3 4P4 Cracovia - Błękitni 3:0

Niedziela
101. A 8.00-8.36 6P1 5P2 Lider - Nielba 0:0, karne 2:4
102. B 8.00-8.36 5P1 6P2 Sandecja - Korona 0:2
103. A 8.38-9.14 1P3 2P4 Miedź- Polonia 2:1
104. B 8.38-9.14 2P3 1P4 Lijepaja - Motor 1:0
105. A 9.16-9.52 4P1 3P2 TOP - AP 21 Kraków 0:1
106. B 9.16-9.52 3P1 4P2 Kadra KPZPN - Jagiellonia 0:1

Półfinały
107. A 9.54-10.30 1P1 2P2 SMS Łódź - UKP Zielona Góra 0:0, karne 3:4
108. B 9.54-10.30 2P1 1P2 Rozwój Katowice - Zawisza Bydgoszcz 0:2
109. A 10.32-11.08 Mecz o 23 miejsce OPiR - Calisia 0:1
110. B 10.32-11.08 Mecz o 21 miejsce Karpaty II - Opole 0:0 karne 5:4
111. A 11.10-11.46 Mecz o 19 miejsce Salos - Błękitni 3:1
112. B 11.10-11.46 Mecz o 17 miejsce Karpaty I - Cracovia 0:0 karne 3:1
113. A 11.48-12.24 Mecz o 15 miejsce Motor - Polonia 2:3
114. B 11.48-12.24 Mecz o 13 miejsce Lijepaja - Miedź 1:0
115. A 12.26-13.02 Mecz o 11 miejsce Lider - Sandecja 0:1
116. B 12.26-13.02 Mecz o 9 miejsce Nielba - Korona 0:0 karne 1:2
117. A 13.04-13.40 Mecz o 7 miejsce TOP - kadra KPZPN 0:0 karne 3:2
118. B 13.04-13.40 Mecz o 5 miejsce Jagiellonia - AP 21 Kraków 2:3

Stadion OSiR przy Leśnej
119 - mecz o 3. miejsce 12.30-13.15 SMS Łódź - Rozwój Katowice 1:0
120 - mecz o 1. miejsce: 13.30-14.15 UKP Zielona Góra - Zawisza Bydgoszcz 0:0 karne 4:5

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego