Dolnośląskie

Urządzenia gastronomiczne, dystrybutory do napojów i witryny chłodnicze


Oferta firmy IBC POLSKA F&P S.A. zaskoczy cię nie raz! Jeśli napotkasz trudności w pracy w twoim lokalu, np. w szybkim podawaniu napojów lub w niedostatecznie zimnej temperaturze wydawanych napojów, to sprawdź, jakie rozwiązanie uszykowała dla ciebie firma IBC POLSKA F&P S.A. Znajdziesz tam wysokiej jakości witryny chłodnicze, które nie tylko odpowiednio wyeksponują napoje, które sprzedajesz, ale też zapewnią im idealną temperaturę. Dodatkowo zaopatrzysz się w nalewaki do napojów, które usprawnią pracę i zapewnią efektowne podanie wybranego przez klienta napoju. A co z jedzeniem? Jeśli serwujesz w swoim lokalu pizzę, koniecznie wypróbuj elektryczny piec do pizzy, który zapewni klientowi doskonale wypieczone ciasto i smaczną przekąskę. Nie zapominaj również o wielbicielach kawy - kup do swojego lokalu kolumny do kawy, ekspresy i młynki. Profesjonalne nalewaki do napojów zarówno ciepłych, jak i zimnych stanowią podstawowe wyposażenie restauracji, baru, pubu i innych lokali gastronomicznych.(więcej)

IBC POLSKA F&P S.A. > sprawdź

IBC POLSKA F&P S.A.
Łosice 25
55-095 Mirków
dolnośląskienotatka

Skup samochodów używanych w Krakowie to szybkie i uczciwe transakcje


Szukasz legalnego i uczciwego skupu samochodów używanych i Kraków to miasto, z którego jesteś? Zajrzyj do firmy CarSkaut. Spotkasz tam specjalistów, którzy ekspresowo wycenią auto, sporządzą umowę kupna-sprzedaży i dopełnią resztę niezbędnych formalności. Minimum papierowych spraw, a maksimum korzyści. Legalnie i to z zyskiem pozbędziesz się auta po wypadku, uszkodzonego, z wysokim przebiegiem itp. Każda trudność, która uniemożliwia ci sprzedaż auta prywatnie, zostanie pominięta dzięki skupowi samochodów używanych CarSkaut w Krakowie. Nie masz jak dostarczyć pojazdu do siedziby firmy, ponieważ ma niesprawną mechanikę lub nie posiada ważnego OC? Zadzwoń do CarSkaut, a nie tylko otrzymasz wycenę na odległość, ale też możliwość odebrania twojego pojazdu lawetą na koszt kupującego. CarSkaut jest firmą, która oferuje uczciwe transakcje, a ceny są atrakcyjne dla obu stron. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz sam zaproponować stawkę lub ponegocjować z handlarzami. Firma jest otwarta na....(więcej)

CarSkaut > sprawdź

CarSkaut
Narciarska 2F
31-579 Kraków
małopolskienotatka

Kurs angielskiego online! Oferta szkoły z Wrocławia.


Potrzebny jest ci skuteczny i szybki kurs angielskiego online? Wrocław to miasto, gdzie znajdziesz siedzibę szkoły The Dream, która oferuje kursy online dopasowane do potrzeb każdego ucznia. Wystarczy, że zainstalujesz jeden z komunikatorów np. Zoom lub Skype i już masz możliwość uczestnictwa w wartościowym i ciekawym kursie angielskiego online. Wrocław to siedziba szkoły, ale nie musisz zjawiać się tam osobiście, zapisz się na kurs online, a naukę będziesz mógł pobierać z miejsca, z którego ci wygodnie, z domu, z kawiarni lub z twojego miejsca pracy. Co więcej, szkoła The Dream daje ci wybór - możesz dołączyć do istniejącej już grupy lub zapisać się na indywidualny kurs angielskiego online. Wrocław to miasto, w którym szkoła uczy od dłuższego czasu i ma tam spore grono zadowolonych klientów. Każdy kursant otrzymuje niezbędne materiały i pomoce dydaktyczne, które pozwalają mu się skrupulatnie przygotować do każdej lekcji. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów, odwiedź stronę....(więcej)

The Dream > Sprawdź ofertę

The Dream
Ruska 2
50-079 Wrocław
dolnośląskienotatka
lider.wloclawek.pl
by Dejanel / 2023